Nie mogę zainstalować Windows XP

Po pobraniu Windows XP z Service Pack 2 w wersji 32-bitowej, utworzyłem nośnik instalacyjny za pomocą apki Rufus. Kiedy uruchomiłem instalację, okazało się, że brakuje pliku EULA, przez co instalacja nie może być kontynuowana. Po pobraniu wersji beż dodatków pokazuje się ten sam błąd. Co mam zrobić?

Rufus nie obsługuje tworzenia nośnika bootowalnego dla systemu Windows XP. Proponuję użyć płyty na której wypalisz plik ISO systemu Windows XP, bądz programu WinToFlash. Poradnik dotyczący obsługi programu znajdziesz tutaj: https://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows-xp-tworzymy-instalacyjny-pendrive/5f2ywz3, zaś film tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=wNcCkEnzHZM

P.S: Być może plik ISO, którego używa Rufus jest uszkodzony i dlatego pojawiają się takie błędy. Sprawdz czy plik który pobrałeś jest zgodny z sumą MD5.

Dodam tylko, że Windows XP powstał w czasach kiedy system był uruchamiamy z CD/DVD i nikt nie myślał o wsparciu dla pamięci USB. Dla tego standardowe metody tworzenia instalacyjnych pamięci USB, które działaj bez problemu z nowymi systemami (Windows Vista czy Windows 7 itd) nie działają z Windowsem XP.

Komputer na którym chcę zainstalować Windowsa nie ma wbudowanej stacji dysków, a jedyną opcją jest instalacja przez nośnik USB. Spróbuję za pomocą WinToFlash i napiszę, czy się udało.

Pamiętaj o wyłączeniu w BIOSie Quick Boot i UEFI
Wszystko masz ładnie opisane tutaj (EN)
https://www.dimexpro.eu/en/computer-support/installXP.htm