Witam wszystkich

Ponieważ nie znalazłem tematu w którym mógł bym mógł się przywitać to postanowiłem napisać tutaj :wink:

Miło mi jestem Don Vito. Interesuje się dość mocno informatyką, i kilkoma innymi rzeczami :slight_smile: W jak by to nazwać “złotej erze” for internetowych prowadziłem swoje forum. Mam nadzieje że miło spędzę tu czas i w miarę możliwości będę w stanie pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów. A no i najważniejsze na forum trafiłem bo szukałem obrazów win98.

No witam serdecznie.
Mam nadzieję, że już niebawem pojawi się tu nico więcej tematów do dyskusji :wink: No i z góry dziękuję za przyszły wkład w rozwój tego miejsca.

1lajk

Wiadomo że na początku jest ciężko :wink: Jednak dobry content jest kluczem do sukcesu, a tego nie sądzę żeby brakło :smiley:

1lajk

Witam, Trafiłem tu bo robiąc porządki w piwnicy okazało się że mam kilka idealnie zachowanych laptopów.

Starą Toshibe z windows XP już całkiem postawiłem na nogi i dałem 7 letniej córce do zabawy, jest zachwycona spinaczem (pomocnikiem) w wordzie ze starego office’a.

W ciut nowszej maszynie (Win 7) bateria już wymieniona (laptop leżał w pudełku kilka lat rozładowany więc ogniwa przestały trzymać), pasta termo i hdd na ssd też wymienione.
Czekam jeszcze na kość ramu i będzie idealna maszyna dla dziecka do “programowania” w scratchu.

Pozdrawiam.

2lajki

Super, że udało się reanimować stary sprzęt. Na początek przygody dziecka z komputerem będzie w sam raz :+1:t2::slightly_smiling_face: